Menu

Vrijwilligers krijgen hulp bij vinden van leuke klus

PEP_Den_Haag.pngOp het vernieuwde platform www.denhaagdoet.nl heeft wethouder Kavita Parbhudayal zich aangemeld als vrijwilliger. Bijzonder aan Den Haag Doet is dat vrijwilligers gratis, persoonlijk advies krijgen van ervaringsdeskundigen. Zo keek intercedent Cor van Oosten met Kavita naar welke klus bij haar past. Cor: “Kavita is een ervaren vrijwilliger, want ze geeft al wekelijks wiskundebijles.

Het komt vaak voor dat mensen meerdere vrijwilligersklussen doen. Meestal adviseer ik dan om een eenmalige klus te doen tijdens NLdoet. Ook verwijs ik mensen naar onze vrijwilligersacademie. Daar staan allerlei cursussen voor vrijwilligers, en de meesten zijn gratis.”

Jaar van de vrijwilliger

In dit jaar van de vrijwilliger zijn er in de stad allerlei acties om vrijwilligerswerk in de kijker te zetten. “Voor een vitale stad zijn actieve bewoners belangrijk. Vrijwilligers zijn daarbij cruciaal. In deze coronacrisis komt de kracht van onze vrijwilligers nog sterker naar boven. Veel Hagenaars pakken de handschoen op om hun steentje bij te dragen voor hun naasten of voor onbekende stadsgenoten. Tegelijk zijn nieuwe helpende handen altijd welkom. Hartstikke goed daarom dat intercedent Cor nieuwe vrijwilligers op deze manier op weg helpt”, zegt wethouder Kavita Parbhudayal.

Meld je aan

Zoek jij ook vrijwilligerswerk? Meld je dan net als de wethouder aan op denhaagdoet.nl of bel op werkdagen met Cor of een van zijn collega’s: 070 302 44 19. Voor trainingen ga je naar denhaagdoetvrijwilligersacademie.nl.

Ben je als organisatie op zoek naar vrijwilligers? Plaats jouw vacature op denhaagdoet.nl.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn