Menu

Even bijpraten....

logo-morgenweide.pngBeste mensen,

Het is alweer 2 maanden geleden dat we van ons hebben laten horen. Hoogste tijd om jullie even bij te praten over de stand van zaken van onze wijkvereniging.

Algemene Ledenvergadering

Omdat een normale ledenvergadering niet mogelijk was, hebben we jullie het (financieel) jaarverslag gestuurd en de mogelijkheid geboden om hierover vragen te stellen. We hebben geen vragen of bezwaren ontvangen op deze stukken waardoor het bestuur decharge wordt verleend en we hiermee het boekjaar voor 2019 kunnen afsluiten.

Nieuwe secretaris

Tegelijkertijd hebben we in onze mail Janny Hoogduijn-Bakker voorgedragen als kandidaat voor de vacature van secretaris. Ook hiertegen zijn geen bezwaren of tegenkandidaten aangedragen. We zijn dan ook blij dat we Janny mogen verwelkomen binnen ons bestuur. Per 1 juli is zij formeel de nieuwe secretaris van wijkvereniging Morgenweide. Janny is voor velen geen onbekende meer en is al een flink aantal jaren lid van onze vereniging.

Corona en activiteiten

Nadat in eerste instantie het Piet Vink Centrum tot september gesloten leek te worden, is, na onderhandeling tussen onze voorzitter en Voor Welzijn, het Piet Vinkcentrum toch beperkt opengesteld. Beperkt omdat er volgens de richtlijnen van RIVM en de gemeente er rekening dient te worden gehouden met de 1,5 meter afstandsregel. Voor Morgenweide betekent dit dat we slechts 8 personen per ruimte (activiteit) zouden kunnen toelaten en we met loting of iets dergelijks zouden moeten werken. Naast dat dit voor ons geen werkbare situatie is, hebben we ook regelmatig geluiden opgevangen van leden die aangeven dat zij liever terugkomen als de situatie weer is zoals vóór de Corona-crisis. Alles met elkaar hebben we dan ook besloten om de activiteiten niet op te starten en de berichtgeving en ontwikkelingen van de overheid af te wachten en eind augustus de situatie opnieuw bekijken.

In de tussentijd hopen we dat iedereen toch nog een beetje van de zomer kan genieten en gezond mag blijven. Hopelijk dat we elkaar in het najaar weer mogen ontmoeten en weer de gezelligheid mogen ervaren zoals we dat altijd bij onze activiteiten hebben gekend vóór deze corona-crisis. Ondanks dat we niet altijd zichtbaar zijn, blijven we als bestuur zeker actief op de achtergrond en kijken dan ook vooruit naar de eindejaarsactiviteiten. Heeft u vragen of wilt u iets met ons delen, schroom dan niet om ons te mailen!

Met zomerse groeten,

Bestuur wijkvereniging Morgenweide

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn