Menu

Staedion looft prijs uit aan Buurt Preventie Team Morgenweide voor achterpadenverlichting

Lightup_prijs.jpgEnkele maanden geleden organiseerde verhuurder Staedion de prijsvraag “Mijn Thuis”. Een eigen thuis voor iedereen, dat is wat Staedion samen met de bewoners wil realiseren. Aan de inwoners van Den Haag werd gevraagd mee te denken en ideeën in te sturen voor bijdragen die ervoor kunnen zorgen dat bewoners zich (nog meer)thuis voelen in de buurt.

Afgelopen donderdag werd, tijdens de leefbaarheidsmarkt die Staedion organiseerde, bekend gemaakt dat aan BPT Morgenweide een prijs ter hoogte van 6500 euro werd toegekend voor het project Light Up achterpadenverlichting.

Na goed voorbeeld van BPT de Singels, wil ook BPT Morgenweide achterpadenverlichting aanbrengen in haar buurt. Het doel van deze actie is om de bewoners een veiliger gevoel te geven op het achterpad en tevens het aantal (pogingen tot) inbraak via de achterzijde van de woningen te reduceren. Tevens vergroten we daarmee de veiligheid in onze wijk in het algemeen. Ongeveer 80% van de inbraken in onze wijk vindt plaats via de achterzijde van de woning, veelal grenzend aan slecht of onverlichte achterpaden.

Enkele maanden geleden heeft BPT Morgenweide in de buurt een inventarisatie gedaan van slecht verlichte achterpaden en ingeschat waar de nog te plaatsen energiezuinige buitenlampen zouden kunnen worden geplaatst. In de eerste helft van 2016 zullen buurtbewoners worden benaderd voor hun medewerking om de buitenlamp aan hun schuur geïnstalleerd te krijgen, uitgevoerd door een gecertificeerde elektricien.

BPT Morgenweide werkt graag samen met de bewoners van Morgenweide aan een veiliger buurt. Wellicht bent u ook geïnteresseerd om hieraan bij te dragen en mee te lopen in ons team. Als u minimaal eenmaal per maand beschikbaar bent dan verwelkomen wij u graag. Meer informatie over ons team, vindt u op www.bptmorgenweide.nl 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn