Menu

Voorjaarsfeest Morgenweide 2013


Het was best koud maar de gehele middag bleef het gelukkig droog en naar schatting zijn zo rond de 600 à 700 kinderen (als het er niet meer waren !) ons feest mee komen vieren.

Ondanks soms een behoorlijke wachttijd bij de bungeejump en overige attracties weerhield dit de kinderen er toch niet van om te wachten op hun beurt. De luchtkussen, het geweldige treintje op rails en de zweefmolen waren constant volledig bezet. Ook de Oud-Hollandse spelen bleven niet onaangeroerd. De schminkdames van Kiekeboe en ons aller ballonnenclowntje hadden het razend druk.

De bij deze middag behorende heerlijke versnaperingen zoals ijs, popcorn, limonade uit een boom en suikerspin ontbraken zoals gewoonlijk ook niet.

Extra verrassing was de komst van wel vier paarden van manege Ypenburghoeve, waardoor de wachttijd op een ritje te paard te doen was. Deze paarden hebben de gehele middag hun rondjes gereden, fantastisch en dank aan alle medewerkers en begeleiders van de Ypenburghoeve !

Wederom met de volledige medewerking onze vrijwilligers is dit kinderfeest een écht feest geworden waarop iedereen kan terugkijken.

Wij danken dan ook onze vrijwilligers Irene, Loek, Alie, Jeanne, Frans, Elly, Gerard, Han en op het laatst nog even Carlo heel hartelijk die ons hebben geholpen dit feest te organiseren.

Ook de instanties Gemeente Den Haag en Fonds 1818 bedankt !

Bestuur Wijkvereniging Morgenweide. 

Klik hier voor de foto's

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn