Menu

Geachte lezer

En als je daarbij nog in aanmerking neemt de groeiende Oranjekoorts die onze jongens in Zuid-Afrika teweegbrachten, kan je gerust spreken van een gedenkwaardige zomer.

 

In onze eigen omgeving hebben we gezien dat nu ook lijn 19 rijdt; nu moet er alleen nog een tramhalte bij Gezondheidcentrum De Reef komen, maar daar wordt intern door het Bestuur van de Wijkvereniging met steun van anderen hard aan gewerkt. Men is nu bezig te bestuderen hoe e.e.a. ingepast kan worden. Misschien kan men dan gelijktijdig studeren om een oplossing te vinden het wielengekrijs in de bochten tegen te gaan !


Intussen heeft de Activiteitencommissie van Wijkvereniging Morgenweide niet stil gezeten. Op deze pagina leest u het nieuwe programma wat loopt tot eind december van dit jaar. Een programma wat ook nu weer met veel zorg is samengesteld, uiteraard met de toppers zoals de Bingoavonden, het Line-dancen, de kaartavonden en de traditionele Kerstreis, maar ook het bekende gymnastiekprogramma en de crea-club activiteiten. Een bijzonder leuke extra activiteit is dat de crea-club een expositie krijgt in de bibliotheek in het winkelcentrum.

 

Gedurende de hele maand december kunnen de bezoekers genieten van de creatieve activiteiten van onze deelnemers. Schilderijen, porselein beschilderen, kaarten maken, kortom het zal allemaal te zien zijn. Op 3 december ’s avonds is de officiële opening door Stadsdeeldirecteur Hanneke Schippers. U bent uiteraard hartelijk welkom hierbij aanwezig te zijn. Onze dank gaat uit naar Bibliothecaris Frances v.d. Water voor haar steun en medewerking.

 

Het Bestuur is blij te melden dat wij voor onze wijkactiviteiten 2 nieuwe vrijwilligers mogen begroeten; Nico en Manuela. Nico zal zich actief inzetten voor de kaartavonden, en Manuela gaat zich bezig houden met de Bingo-activiteiten. Beide vrijwilligers van harte welkom en veel succes ! Dat geldt uiteraard ook voor de andere vrijwilligers.

 

Succes wensen wij ook alle trouwe deelnemers aan onze activiteiten, en naar wij hopen vele nieuwe deelnemers die gezellig mee gaan doen. Het programma biedt voor iedereen voldoende mogelijkheden, dus kom langs en overtuig jezelf.

Grote gebeurtenissen werpen hun schaduwen vooruit; in 2011 bestaat Wijkvereniging Morgenweide 10 jaar !! Het Bestuur en de Activiteitencommissie buigen zich over de mogelijkheden om dit gebeuren feestelijk te vieren. Zoals zo vaak spelen bij deze aangelegenheden de beschikbare financiële middelen een grote rol, dus is creatief bezig zijn een uitdaging die wij graag aanvaarden.


Het Bestuur, de Activiteitencommissie en al onze vrijwilligers wensen u veel genoegen bij de activiteit van uw keuze, en neem vooral uw buurman of buurvrouw mee; allebei mag ook !


Kijk voor meer info op onze website: http://morgenweide.ypenburg.nu


Dick Muijs, voorzitter Wijkvereniging Morgenweide.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn