Menu

Geanimeerde ALV Bewonersvereniging Bosweide

De leden hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt om vragen te stellen over het beleid en aanpak van de Gemeente aangaande het beheer en onderhoud van onze wijk. Tevens hebben de leden aangegeven waar en wat er onderhouden en vervangen dient te worden. Dit varieerde van het wel of niet vervangen van de houten paaltjes, huisvuilophaal beleid, vervangen van speeltuinmateriaal, toenemend straatvuil en de parkeer(on)mogelijkheden binnen Bosweide. Ari Langhorst heeft er notitie van genomen, sommige zaken zijn inmiddels al door de Gemeente in behandeling en naar andere zaken  zal de Gemeente serieus bekijken.


Twee andere gasten waren de voorzitster van de Vereniging Houd Vlietrand Groen en de landscape architect van het Houd Vlietrand Groen Voorstel. Zij gaven een boeiende presentatie voor een geïnteresseerd publiek over de plannen die de Vereniging uitgewerkt heeft om het Vlietland/A4 traject groen te maken en te houden. Op de website van de vereniging vind u uitgebreid de plannen beschreven en ook kunt u zien wat de (positieve) consequenties zijn voor Bosweide. Een kijkje nemen is zeker de moeite waard: www.vlietrandgroen.nl

 

Een verzoek aan alle bewoners van Bosweide
De leden van de Bewonersvereniging Bosweide hebben met elkaar op de ALV afgesproken dat we ons samen sterk maken om onze leefomgeving en wijk schoon te houden: Met een beetje meer aandacht voor onze omgeving kunnen wij ervoor zorgen dat onze wijk schoon wordt en blijft.  Met elkaar afgesproken is dat, als wij, bewoners, rommel op straat zien liggen, we het even weghalen en opruimen. Doet u ook mee?

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn