Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Bewonersorganisatie Singels

logo-singels.png
E-mail:
Website: http://www.ypenburg.nu/singels-nieuws.html
Omschrijving:

BO Singels heeft als doelstelling het leefbaar houden van de wijk Singels door middel van het organiseren van activiteiten en een stukje belangenbehartiging, niet voor individuele zaken natuurlijk, maar voor een groter geheel, om een paar items te noemen, groen, parkeren, spelen, overlast, veiligheid etc.

Leden zijn de bewoners van "Singels", deel uitmakend van de wijk "Ypenburg" te Den Haag. 
De wijk Singels is het gebied van de Bieremalaan tot aan de Laan van Hoornwijck voor de tram.
Voor dit gebied is er Bewonersorganisatie Singels en organiseert zij zoals hierboven aangegeven een aantal leuke activiteiten voor jong en oud.

Om dit doel te bereiken worden activiteiten of projecten ten uitvoer gebracht.
De belangrijkste activiteiten zijn onder andere de Buitenspeeldag in juni, Halloween in oktober en diverse kerstactiviteiten in december. BO Singels ondersteunt initiatieven vanuit bewoners.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn