Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Bewonersorganisatie De Bras

logo-debras.png
E-mail:
Website: http://www.ypenburg.nu/de-bras-nieuws.html
Omschrijving:

Buurt "De Bras" bestaat uit de project-deelplannen; Hout & Plantage, Brasserhout, De Brasacker en Biesland. Samen vormen deze deelplannen een buurt van Ypenburg. Ook de woningen langs de Middelweg en de Dwarskade maken deel uit van De Bras.

Er zijn veel vrijwilligers actief in De Bras, vaak zijn zij begonnen binnen een eigen kopervereniging en zijn nu actief voor de overkoepelende bewonersorganisatie.

 

Tijdens de eerste bijeenkomst op 16 mei 2006 is "Bewonersorganisatie De Bras" opgericht en heeft een "Lagerhuis" discussie plaatsgevonden om de onderwerpen die spelen in de buurt in kaart te brengen.

 

Bewonersorganisatie De Bras, een organisatie voor en door bewoners

•om de bewoners te kunnen vertegenwoordigen in overleg met de gemeente over voorzieningen, openbaar vervoer etc.
•om ervoor te kunnen zorgen dat de inwoners van De Bras geïnformeerd worden en kunnen meedenken over allerlei zaken in Ypenburg en De Bras in het bijzonder
•en nog belangrijker: om goed contact tussen bewoners onderling te stimuleren, een belangrijke voorwaarde om prettig samen te leven in onze buurt.

 

Bewonersorganisatie De Bras werkt samen met -, en als koepel fungeren voor -, de reeds bestaande kopersverenigingen en eventuele andere initiatieven van bewoners in De Bras. De bewonersorganisatie werkt niet met lidmaatschappen, er hoeft dan ook geen contributie te worden betaald.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn