Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Bewonersvereniging Bosweide

bosweide-logo.png
Straat: Boswinde 52
Postcode: 2496 WD
Stad: Den Haag
Telefoon: 070 – 3452077
Website: http://www.bosweide.ypenburg.nu/
Omschrijving:

De Bewonersvereniging Bosweide is op 20 januari 2000 opgericht om de belangen te behartigen van de eigenaren van een woning of een appartement in Park Boswijk, het huidige Bosweide.
Bosweide betreft het deelplan 8 van buitenplaats Ypenburg. In dit deelplan zijn ruim 600 villa's en 3 appartementsgebouwen gerealiseerd.

In mei 2004 is de naam van de vereniging officieel gewijzigd van Kopersvereniging Boswijk naar Bewonersvereniging Bosweide. Tevens is de doelgroep van de leden verbreed van eigenaren naar bewoners. Dus ook als u een woning huurt kunt u lid worden.

Doelstelling van de vereniging is de belangenbehartiging en de bevordering van het wonen en welzijn van haar leden.
De vereniging tracht dit doel ondermeer te bereiken door:
• Het verstrekken van informatie (o.a. via deze website en de Bosweide editie in Wijkkrant Ypenburg)
• Het voeren van overleg met betrokken instanties (o.a. de gemeente Den Haag)
• Het organiseren van bewonersactiviteiten

Momenteel zijn er meer dan 415 bewoners lid van onze vereniging! Indien u naast uw fraaie woning of appartement ook betrokken wilt zijn bij de opbouw van een fijne woonomgeving en wilt profiteren van de voordelen, die wij vanuit onze collectiviteit kunnen bewerkstelligen, dan kunt u zich op eenvoudige wijze bij ons aanmelden.  Kijk verder op http://www.ypenburg.nu/lidmaatschap.html

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn