Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Wijkvereniging Morgenweide

logo-morgenweide.png
Straat: Steentijdsingel 75
Postcode: 2496 SH
Stad: Den Haag
E-mail:
Website: http://www.morgenweide.nl
Facebook: Facebook link
Omschrijving:

Het Bestuur van Wijkvereniging Morgenweide en haar vrijwilligers willen de bewoners van de wijk zoveel mogelijk betrekken bij de wijkactiviteiten. Ook zien zij het als taak de belangen van de bewoners zo optimaal mogelijk te behartigen. Men tracht bruggen te bouwen tussen de allochtone en autochtone bevolking om door gezamenlijke inspanning te komen tot een samenleving en woonomgeving waarin iedereen, jong en oud, zich prettig voelt.

Het organiseren van activiteiten neemt een grote plaats in als het gaat om de sociale cohesie in de wijk. Tal van activiteiten worden er georganiseerd waarvan een aantal op wekelijkse basis worden gehouden en erg goed worden bezocht door de inwoners van Morgenweide. Wij hopen u te mogen ontmoeten bij de activiteiten van Wijkvereniging Morgenweide op de bovenverdieping van het Piet Vink Centrum bij het winkelcentrum van Ypenburg. De ingang bevindt zich aan de Laan van Hoornwijck tegenover de tramhalte. Het Piet Vink Centrum is te bereiken met tram 15 (Plesmanlaan) of tram 19 (Ypenburg Centrum). Bij alle activiteiten m.u.v. onze workshops is het mogelijk om eerst een kijkje te komen nemen en als u het leuk vindt, dan kunt u gelijk meedoen !

Heeft u een leuk idee of plan voor een activiteit in de wijk?
Heeft u vragen over het organiseren van bijvoorbeeld een straatfeest?
Heeft u een bericht voor de website of wilt u een algemeen bericht sturen?
Dat kan door te mailen naar  , we nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op!

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn