Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

4PetsOnly Huisdieren opvang & Individuele uitlaatservice

4petsonly.png
Straat: Sionsweg 70
Postcode: 2286 KN
Stad: Rijswijk
Telefoon: 06-16407543
E-mail:
Website: http://www.4petsonly.net
Facebook: Facebook link
Omschrijving:

Wij zijn een kleinschalige opvang voor alle kleine huisdieren, zoals vogels, knaagdieren en vissen. Helaas niet voor honden en katten, wel kunnen wij uw katten en alle andere huisdieren aan huis verzorgen.


Naast onze opvang hebben wij een grote passie voor honden, en bieden wij een individuele honden uitlaatservice aan. Wij hebben met succes onze opleiding bij Martin Gaus afgesloten en zijn nu een gediplomeerde uitlaatservice. Wij denken dat honden gebaat zijn bij een persoonlijke aanpak, en lopen daarom met elke hond individueel.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn