Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Sportvereniging Leidschenveen

badge_SVL.PNG
Straat: Poelpolderstraat 25
Postcode: 2493 VE
Stad: Den Haag
Telefoon: 070 - 444 5071
E-mail:
Website: https://www.svleidschenveen.nl/
Omschrijving:

Sportvereniging Leidschenveen (kortweg SV Leidschenveen) is de gebruiker van het Sportpark Leidschenveen. Het sportpark ligt direct naast de A12 bij de afslag Nootdorp aan de zijde Leidschenveen/Forepark. Op het sportpark beschikt de vereniging over een schitterend clubhuis, met drie voetbalvelden en zeven kunstgras tennisbanen en een jeu de boules baan.

De afdeling voetbal richt zich met name op de jeugd. In alle leeftijdsgroepen zijn er zowel jongens als meisjes teams. Daarnaast is er een enthousiaste groep vaders/trainers/begeleiders die op vrijdag avond - 7 tegen 7 - 35+ voetbal speelt met omliggende verenigingen. Tevens organiseert de vereniging ieder jaar haar eigen voetbal toernooi en de inmiddels legendarisch jeugdkampen.

De afdeling tennis richt zich met op gezinnen. Voor de volwassenen zijn er meerdere interne tennisactiviteiten, alsook de mogelijkheid om deel te nemen aan KNLTB competitie. Met vier verlichte kunstgras banen kan er praktisch het hele jaar door getennist worden. In Juni organiseert de vereniging het Leidschenveen Open tennistoernooi, wat ook openstaat voor niet leden. Jeugdleden krijgen les van de enthousiaste leraren van tennisschool Burgersdijk tennis. Tevens kunnen zij op zondagochtend deelnemen aan de Tenniskids Worldtour van de KNLTB.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn