Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Kinderopvang 2Zwanen

Straat: Knobbelzwaansingel 279
Postcode: 2496 LN
Stad: Den Haag
Telefoon: 015-3101641
E-mail:
Website: https://www.2samen.nl/kindercentrum/2zwanen
Omschrijving:

Kinderopvang 2Zwanen biedt babyopvang, peuteropvang en naschoolse opvang in Ypenburg. We bieden kinderen een omgeving aan waarin kinderen zich prettig voelen en waar ze zich optimaal kunnen ontwikkelingen. We hebben bijvoorbeeld de grootste eigen natuurtuin in Ypenburg van ruim 1000 m2. 2Zwanen werkt met een vast team van gediplomeerde pedagogisch medewerkers. U en uw kind zullen zich zeker bij ons thuis voelen.

Wij bieden verschillende opvangvormen aan:

Kinderdagverblijf: babygroepen (0-2 jaar), peutergroepen (2-4 jaar) en een ‘verticale’ groep (0-4 jaar).

Peuteropvang: 2-4 jaar geopend in de ochtenden (voorheen peuterspeelzaal)

Buitenschoolse opvang (voor en na schooltijd): Wij bieden bso voor kleuters van de Paradijsvogelschool en de Christoffelschool in Ypenburg. Wanneer kinderen de leeftijd van 6 jaar bereiken, stromen zij door naar de uitdagende buitenschoolse opvang 2Weidevogels (tegenover kindercentrum 2Zwanen).

Kindercentrum 2Zwanen is geopend van 07.30 uur tot 18.00 uur. Ook bestaat er de mogelijkheid kinderen vanaf 07.00 uur op te vangen en tot 18.30 uur.

Wanneer u interesse heeft kunt u vrijblijvend langskomen voor een rondleiding. U kunt telefonisch contact met ons opnemen via 015-3101641 of mailen naar .

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn