Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Aikido Ypenburg

Aikido_Ypenburg-logo.jpg

Straat: Oeverwallaan 130
Postcode: 2498 BK
Stad: Den Haag
E-mail:
Website: http://www.aikido-ypenburg.nl/
Omschrijving:

We beoefenen de Japanse vechtkunst Aikido op een dynamische, geconcentreerde en respectvolle manier. In Aikido wordt een aanval niet geblokkeerd, maar door dynamische, vlooiende en schijnbaar moeiteloze bewegingen effectief afgeleid en uiteindelijk gecontroleerd.

Omdat er geen competities in Aikido zijn, gaat het niet om winnen of verliezen, maar om in interactie met elkaar te oefenen en zich verder te ontwikkelen.

Nieuwkomers zijn altijd welkom om mee te doen. In het begin is gewone sportkleding met een lange broek voldoende, of een wit vechtkunstpak.

 
 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn