Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

HTTV-070 Tafeltennis

httv70.jpg
Website: http://httv-070.nl/
Omschrijving:

Per 1 januari 2015 zijn de verenigingen Wibats en Steeds Hoger/TSB gefuseerd tot HTTV-070. HTTV staat voor Haagse tafeltennisvereniging en 070 is het netnummer van Den Haag. HTTV-070 is een moderne tafeltennisvereniging met voor elk wat wils. De vereniging heeft rond de 60 senior leden en 30 junior leden. De meeste leden doen mee aan de competitie waar er op verschillende niveaus wedstrijden worden gespeeld, maar er kan bij ons ook recreatief gespeeld worden. Voor de junioren zijn er trainingen georganiseerd op verschillende niveaus. Van beginner tot gevorderd, iedereen kan bij ons terecht. Tafeltennissen bij HTTV-070 is een combinatie van sportiviteit en gezelligheid.

We beschikken over een eigen accommodatie met twee zalen waar permanent tien tafeltennistafels speelklaar staan. Bovendien is er een kantine met barruimte, waar al napratend over de spannende wedstrijd een hapje en een drankje genuttigd kunnen worden door de leden. Tevens hebben wij een dependance in Leidschenveen, waar er trainingen worden gegeven en recreatief gespeeld kan worden

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn