Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Holland Shotokan Karate Den Haag

shotokan_complete_CMYK_Holland.png
Straat: Weidevogellaan 201
Postcode: 2496 MT
Stad: Den Haag
E-mail:
Website: http://www.shotokan-karate.nl/den-haag/
Omschrijving:

Wij zijn een kleine vereniging die graag enkele nieuwe leden zou verwelkomen, zowel jeugd als volwassenen. We zijn aangesloten bij Shotokan Karate of America (www.ska.org), een wereldwijde non-profit organisatie, geleid door shihan (hoofdinstructeur) Tsutomu Ohshima.

We trainen in Ypenburg, en dat betekent dat we met auto, tram, bus of fiets goed bereikbaar zijn. Onze leden komen dan ook niet alleen uit Den Haag, maar bijvoorbeeld ook uit Voorburg, Nootdorp, Delft en Zoetermeer.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn