Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Tennis Vereniging Residentie

tennisverresidentie.jpg
Straat: Spoorlaan 5
Postcode: 2495 AL
Stad: Den Haag
Telefoon: 070 785 5276
E-mail:
Website: http://www.tvronline.nl/
Omschrijving:

TVR staat voor Tennis Vereniging Residentie      

Kom tennissen bij de leukste club van de omgeving, TVR, aan de Spoorlaan 5E in Den Haag. TVR is nog een echte vereniging met zo'n 150 leden. TVR heeft een idyllisch park met twee banen en een gezellig clubhuis. We spelen met ballen van de club.De contributie is laag en we hebben kleine prijzen voor consumpties, omdat we veelin eigen beheer doen.Dat betekent wel dat de leden zo nu en dan de handen uit de mouwen moeten steken. Bijvoorbeeld door het doen van een baandienst

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn