Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Lynx korfbal

lynx_logoPMS.png
Straat: Laan van Kans 9
Postcode: 2496 VB
Stad: Den Haag
Telefoon: 06 41427845
E-mail:
Website: http://lynx-korfbal.nl/
Omschrijving:

Sinds 10 oktober 2010 is er een Lynx neergestreken in het stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg. De korfbalvereniging begon op deze datum met drie jeugdleden van 3-6 jaar met de trainingen in de British School te Leidschenveen.

Al snel groeide de vereniging en tijdens de voorjaarscompetitie van 2011 speelde de vereniging zijn eerste wedstrijden. Inmiddels is de vereniging wel iets groter gegroeid en telt de vereniging zo’n 50 enthousiaste leden.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn