Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Hockey Club Ypenburg

Straat: Oeverwallaan 150
Postcode: 2498 BK
Stad: Den Haag
Telefoon: 070 737 0753
E-mail:
Website: https://www.hcypenburg.nl/site/default.asp?
Omschrijving:

Hockeyclub Ypenburg, de leukste club van Nederland!

HC Ypenburg is een hockeyclub waar kinderen, jongeren en volwassenen met plezier samen kunnen trainen en spelen, op hun eigen niveau. Of het nou prestatiegericht is, of recreatief, het gaat erom dat je door ontwikkeling maximaal plezier beleeft aan de hockeysport.

HC Ypenburg wil een sociale, veilige plek bieden waar gelijkgestemden elkaar kunnen ontmoeten, waar mensen zich met elkaar verbonden voelen, in en vanuit de wijk. Een plek waar mensen zich thuis en welkom voelen. Die gastvrijheid uitstraalt en waar mensen met respect, op een sportieve manier met elkaar omgaan. Waar mensen elkaar aanspreken op het handhaven en naleven van gedeelde normen en waarden. Het gaat om meer dan alleen hockey. Feesten, clubavonden, thé dansants, ze dragen bij aan de onderlinge verbondenheid en gezelligheid die de club kenmerken. Ook een sfeervolle inrichting van het clubhuis en terras en het versterken en maximaal uitnutten van het complex met bijvoorbeeld een videotoren en scorebord dragen daar aan bij.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn