Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Tennis Club Ypenburg

Straat: Laan van Kans 9
Postcode: 2496 VB
Stad: Den Haag
Telefoon: 06-24168322 (na 18.00 uur)
E-mail:
Website: https://www.tennisclubypenburg.nl/
Omschrijving:

De banen van TCY liggen op het mooie sportcomplex Boswijk in Ypenburg, Den Haag. Bij TCY spelen we op kunstgrasbanen waardoor je vrijwel  altijd kunt tennissen (zowel zomer als winter (tot 9 graden onder nul).

Na een stevige regenbui kan er zo weer gespeeld worden! TCY organiseert van allerlei activiteiten, zowel voor de jeugd als voor volwassenen.

Momenteel wordt er op 6 banen gespeeld waarvan 3 banen verlicht zijn. We hebben een eigen clubhuis aan de rand van het veld.

Als je meer informatie over TCY wilt hebben, nodigen we je graag uit om contact op te nemen met één van de bestuursleden van de vereniging.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn