Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Bibliotheek Ypenburg

Straat: Schrabber 8
Postcode: 2496 SR
Stad: Den Haag
Telefoon: 070 - 353 86 11
E-mail: %
Website: https://www.bibliotheekdenhaag.nl/Bibliotheken/Adressen-en-openingstijden/Ypenburg.htm
Omschrijving:

Bibliotheek Ypenburg is een gastvrije, kleurrijke bibliotheek. Met een ruime leestafel om aan te werken, of uitgebreid een krant, boek of tijdschrift te lezen. Met een eigen hoek voor jongeren in het verhoogde deel van de bibliotheek, en verschillende plekken voor de kleinste lezers. Regelmatig worden er vele activiteiten georganiseerd op het gebied van kunst en cultuur. Zie https://www.bibliotheekdenhaag.nl/Bibliotheken/Adressen-en-openingstijden/Ypenburg.htm

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn