Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Piet Vink Centrum

Straat: Plesmanlaan 217 A
Postcode: 2497 CH
Stad: Den Haag
Telefoon: 070 205 25 40
E-mail:
Omschrijving:

Het Piet Vink Centrum is gebouwd in 2004 en ligt in stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg. Een sporthal is onderdeel van een centrum waarin ook een welzijnsorganisatie is gevestigd. De sporthal en de welzijnsorganisatie hebben een gemeenschappelijke entree. De sporthal is 44 bij 24 meter en heeft een speelvrije hoogte van 7 meter. Op de 1e etage is een tribune voor ongeveer 150 toeschouwers.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn