Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Buurthuis de Yp

Straat: Oeverwallaan 130-132
Postcode: 2496 BK
Stad: Den Haag
Website: http://www.buurthuisdeyp.nl/
Omschrijving:

In het buurthuis van de toekomst de YP, dat grotendeels gerund wordt door buurtbewoners onder regie van VOOR Welzijn, vinden veel activiteiten plaats voor de buurt door de buurt, er is een leer/werk restaurant, een Naschoolse Opvang, een muziekschool en er wonen lokale ondernemers in. De bruisende mix, die elkaar versterken!

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn