Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Centrum Jeugd en Gezin

cjg.png
Straat: Laan van Hoornwijck 152
Postcode: 2497 DC
Stad: Den Haag
Telefoon: 070 752 68 00
E-mail:
Website: https://www.cjgdenhaag.nl/contact/cjg-in-mijn-buurt/ypenburg
Omschrijving:

Het CJG is dé plek voor vragen over opgroeien en opvoeden. Iedere ouder heeft weleens vragen over het opvoeden van z'n kind. Logisch, want opvoeden gaat niet altijd vanzelf. Het Centrum Jeugd en Gezin is er voor alle (aanstaande) ouders en opvoeders. In het CJG vind je alle opvoed- en opgroei kennis onder één dak.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn