Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Den Haag/Ypenburg

gemeente_denhaag.png
Omschrijving:
Subsidie duurzaamheid
Start u een duurzaam project in uw wijk? Vraag dan subsidie aan! De gemeente helpt u graag met het ontwikkelen van uw project. Zo helpt ook u mee om Den Haag duurzamer te maken. https://www.denhaag.nl/nl/subsidies/subsidies-wonen-en-bouwen/subsidie-duurzaamheid.htm
 
Duurzame initiatieven in Den Haag
De gemeente wil het goede voorbeeld geven op het gebied van duurzaamheid. Dat doet zij door bijvoorbeeld duurzaam in te kopen en door gemeentelijke gebouwen energiezuinig te maken. De gemeente stimuleert ook duurzame initiatieven en zorgt ervoor dat deze initiatieven de ruimte krijgen in de stad.      https://www.denhaag.nl/nl/in-de-stad/natuur-en-milieu/duurzaamheid/duurzame-initiatieven-in-den-haag.htm
 
Natuur- en milieueducatie
De afdeling Natuur- en milieueducatie (NME) laat kinderen en ouderen kennismaken met natuur en milieu. Het Haagse primair en voortgezet onderwijs heeft de keuze uit meer dan 150 activiteiten die NME aanbiedt.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn