Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Veiligheid in Ypenburg

gemeente_denhaag.png
Website: https://www.denhaag.nl/nl/in-de-stad/stadsdelen/leidschenveen-ypenburg/veiligheid-leidschenveen-ypenburg.htm
Omschrijving:

De gemeent werkt met diverse partijen samen aan het verbeteren van de veiligheid en leefbaarheid in Leidschenveen-Ypenburg. De gemeente speelt in op de actuele situatie in uw buurt. Samen met actieve bewoners en ondernemers maakt en houdt ze uw buurt schoon, heel en veilig.

De stadsdeeldirecteur overlegt regelmatig met onder meer de politie en handhavers over actuele zaken en meldingen.

Help mee

In uw stadsdeel:

Wie is wie?

Belangrijke telefoonnummers:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn