Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Recreatiegebied Dobbeplas

dobbeplas.jpg
Website: https://www.pijnacker-nootdorp.nl/artikel/recreatiegebied-dobbeplas.htm
Omschrijving:

Tussen Nootdorp en het Bieslandse Bos ligt de Dobbeplas. De plas heeft een surfoever, zandstrand, speel- en ligweide en diverse paden en is dus ideaal voor wandelen, surfen, roeien, zwemmen of vissen.

Ook is er een skeelerbaan, die in de winter gebruikt wordt als ijsbaan. Er is een hondenbos en een restaurant met terras. Het natuurbeleving eiland is een paradijsje voor vogels en natuurliefhebbers.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn