Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Zwembad het Hofbad

hofbad.jpg
Straat: Ypenburgse Boslaan 30
Postcode: 2496 ZA
Stad: Den Haag
Telefoon: 015 - 310 83 96
Website: https://www.denhaag.nl/nl/in-de-stad/sport/zwemmen-en-zwembaden/zwembad-het-hofbad.htm
Omschrijving:

Zwembad het Hofbad is het modernste zwembad in Den Haag. Het zwembad heeft een 50-meterbad, 4 springplanken en een duiktoren van 5 meter hoog. Daarnaast is er een instructiebad, een peuterbad, een groot recreatiebad met een glijbaan van 60 meter, een whirlpool en wildwaterkreek.

Let op: bezoekers van 14 jaar en ouder moeten zich legitimeren aan de kassa van het zwembad.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn