Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Camperpark Den Haag

camperpark.jpg
Straat: Ypenburgseboslaan / Valutapad
Postcode: 2496 ZA
Stad: Den Haag
Telefoon: 06 22003744 of 06 51638321
E-mail:
Omschrijving:

Camperpark Den Haag is een nieuw camperpark aan de rand van Den Haag in de wijk Ypenburg/Nootdorp ( A12, afslag 5 Nootdorp) en makkelijk bereikbaar. Het camperpark is een uitstekend startpunt voor een bezoek aan de stad Den Haag of Scheveningen, maar ook Delft en Zoetermeer liggen op een steenworp afstand.

Er zijn verharde camperplaatsen met en zonder stroom, douche en toiletten. 
Er is een plaats waar u uw grijswater kunt lozen, het chemisch toilet kunt ledigen en schoonwater kunt tanken (ook als passant). Er is een wasmachine en een droger. Voor in de ochtend een broodjeservice.
Reserveren is niet verplicht maar kan wel via dit reserveringsformulier.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn