Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Kinderboerderij/waterspeeltuin Buytendelft

buytendelft.png
Straat: Korftlaan 3a
Postcode: 2616 LJ
Stad: Delft
Telefoon: 015 – 214 02 63
E-mail:
Website: http://buytendelft.nl/buytendelft.nl/
Omschrijving:

Varkens, geiten, pony's, ezels, konijnen, cavia's en nog meer dieren vind je op Stadsboerderij Buytendelft. 

Je kunt er de dieren aaien en knuffelen in de wei. Of wat dacht je van een ponyritje maken? Even een kijkje nemen bij hertenweide is ook zo leuk! Soms is de vuurplaats aan en kun je broodjes of popcorn bakken. 

In de boerderij of op het terras geniet je van allerlei lekkers. Duurzame producten en verse biologische ingrediënten. Echt heerlijk!

En ken je de waterspeeltuin Buytendelft al? Superleuk, met zandstrandjes en ligweiden langs een speelgoot met ondiep water. Er staan diverse speeltoestellen zoals wipkippen, glijbanen en schommels. Verder is er een grote speelboot, een kabelbaan, een graafmachientje en een watervijzel. De kwaliteit van het zwemwater wordt regelmatig getest.

>>> Wist je dat je hier ook je feestje kunt vieren?

>>> Wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten en adresjes bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu gratis in voor onze Nieuwsbrief!

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn