Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Servicepunt XL/Wijkcentrum Piet Vink

Voor_logo_RGB.jpg
Straat: Laan van Hoornwijck 260
Postcode: 2497 ED
Stad: Den Haag
Telefoon: 070-2052540
E-mail:
Website: http://voorwelzijn.nl/
Omschrijving:

Voor welzijn is de aanbieder van opvang, zorg en welzijn in uw wijk. Alle bewoners van jong tot oud kunnen bij ons terecht. Tot ons aanbod behoren peuterspeelzalen/voorscholen, het kinder- en jongerenwerk, ouderenwerk, maatschappelijk werk en opvoedondersteuning.

Wij bieden ontmoeting, recreatieve en educatieve activiteiten en geven informatie, advies en voorlichting. Wij bieden hulp aan diegenen die het (even) wat moeilijker hebben en stimuleren talenten van bewoners. Tevens ondersteunen wij projecten die de band tussen bewoners versterken en de betrokkenheid met de wijk vergroten.

Wij zijn onderdeel van Xtra. Xtra vormt het bestuur van de organisaties Mooi welzijn, Voor welzijn, Zebra welzijn, MEE, JongLeren en de werkmaatschappij Xtra plus (JIT / JIP / SMW+).

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn