Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Buurtzorg Ypenburg

buurtzorgnootd.png
Straat: Laan van Hoornwijck 174
Postcode: 2497 DG
Stad: Den Haag
Telefoon: 06 1222 4696
Website: https://kiesvoorjezorg.nl/thuiszorg/detail/buurtzorg-nederland---ypenburg?return=%2Fthuiszorg%2Fden%2Bhaag%3Fpage%3D2
Omschrijving:

Buurtzorg is een thuiszorgorganisatie die met kleine teams, bestaande uit (wijk)verpleegkundigen en wijkziekenverzorgenden, zorg levert aan huis. Het gaat hierbij om verpleging en persoonlijke verzorging. Onze medewerkers kijken samen met u wat er aan zorg nodig is en zoeken samen met u en uw omgeving naar oplossingen.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn