Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Stichting Terminale Zorg

terminalezorg.png
Straat: Burgemeester Patijnlaan 1900
Postcode: 2585 CB
Stad: Den Haag
Telefoon: 070-754 1300
E-mail:
Website: http://www.terminalezorg.nl/
Omschrijving:

Mensen die weten dat ze binnenkort zullen sterven, willen het liefst in hun vertrouwde omgeving zijn, meestal thuis.Als partner, kind, familielid of vriend(in) neemt u als vanzelfsprekend de verzorging op u. Onze vrijwilligers zijn er om u bij deze moeilijke taak te ondersteunen door de zorg voor uw zieke partner, kind, familielid of vriend(in) een aantal uren over te nemen. Bent u zelf degene die ziek is? Ook dan kunt u met ons contact opnemen om een beroep te doen op onze vrijwilligers.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn