Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

RKBS De Paradijsvogel

paradijsvogel.jpg
Straat: Weidevogellaan 201
Postcode: 2496 MT
Stad: Den Haag
Website: http://www.basisschooldeparadijsvogel.nl/
Omschrijving:

Centraal in de wijk Ypenburg (Den Haag en Nootdorp) staat de basisschool de Paradijsvogel. Een kundig team, een groen schoolplein en een kas op het dak maken onze school uniek. Wij bieden basisonderwijs dat past bij deze tijd en zijn pas tevreden als ieder kind met een lach naar school komt. Nieuwsgierig? U bent van harte welkom op een van onze informatiebijeenkomsten! Tijdens deze bijeenkomst krijgt u een goede indruk van wie we zijn en wat we doen. Ook krijgt u een rondleiding door onze school.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn