Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

RKBS de Bras

rkbsdebras.png
Straat: Oeverwallaan 104
Postcode: 2498 BZ
Stad: Den Haag
Telefoon: 015-3698243
E-mail:
Website: http://www.basisschooldebras.nl
Omschrijving:

Basisschool de Bras gelegen tussen Delft en Nootdorp is gestart in 2002. De Bras heeft zich bij het uitwerken van het concept laten inspireren door Luc Stevens en biedt adaptief onderwijs waarbij de leerling met zijn ontwikkelingsvragen centraal staat. De leerlingen zijn verdeeld over Brasland (jonge kind)en Braswereld (oudere kind). Ieder kind werkt aan zijn eigen planning in de verschillende ruimtes bij verschillende mentoren.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn