Menu

Wilt u ook in onze wijkgids opgenomen worden?

Het plaatsen van een wijkgidsvermelding voor niet-commerciele instellingen is gratis. Commerciele organisaties betalen slechts € 7,50. Hiermee worden uw gegevens een jaar lang in onze wijkgids vermeld. Om opgenomen te worden in onze gids of wijzigingen in bestaande vermeldingen door te geven, kunt u mailen naar . Ook voor wijzigingen in de getoonde gegevens kunt u ons via genoemd emailadres op de hoogte brengen.

 

Lyceum Ypenburg

lyceum_ypenburg.png
Straat: Laan van Kans 3
Postcode: 2496 VB
Stad: Den Haag
Telefoon: 070 – 413 20 50
E-mail:
Website: http://www.lyceumypenburg.nl/
Omschrijving:

Op Lyceum Ypenburg stimuleren we je om je talenten optimaal te ontwikkelen. Zo is het mogelijk deel te nemen aan zeer aantrekkelijke en hoogwaardige talentprogramma’s: SPORT, ATELIER, MUZIEK, THEATER en DIGITAL SCIENCE. Leerlingen die intellectueel begaafd zijn, raden we aan te kiezen voor ons GYMNASIUM.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn