Menu

Wijkvereniging Morgenweide zoekt een secretaris

logo_morgenw.JPGLijkt het jou leuk om deel uit te maken van het enthousiaste bestuur van onze wijkvereniging en daarmee een bijdrage te leveren aan een leefbare en actieve buurt? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Als secretaris verzorg je een aantal administratieve zaken waaronder het notuleren tijdens de bestuursvergaderingen, het voeren van de ledenadministratie en het verwerken van ingekomen stukken. Verder neem je af en toe deel aan een aantal buurt overstijgende bijeenkomsten.

Over ons
Wijkvereniging Morgenweide is een zeer actieve wijkvereniging en we willen, samen met onze vrijwilligers, de bewoners van de buurt Morgenweide (en sinds kort ook de Kaden) zoveel mogelijk betrekken bij de wijkactiviteiten. 

Ook zien wij het als taak de belangen van de bewoners zo optimaal mogelijk te behartigen. Trachten bruggen te bouwen tussen de allochtone en autochtone bevolking om door gezamenlijke inspanning te komen tot een samenleving en woonomgeving waarin iedereen, jong en oud, zich prettig voelt.

Morgenweide is de grootste buurt binnen de wijk Ypenburg en heeft 7159 inwoners verdeeld over 2730 woningen

Wat zijn je taken?
• Plannen en notuleren van de bestuursvergaderingen (ca. 5x per jaar)
• Bijhouden van de ledenadministratie en versturen van een welkomstbrief
• Inkomende post/mail verwerken
• Subsidies wijkvereniging aanvragen met begroting
• Jaarlijkse verantwoording subsidie i.s.m. de penningmeester
• Opstellen van een secretarieel jaarverslag
• Het vervangen van de voorzitter bij afwezigheid 
• Zorgdragen voor communicatie over onze activiteiten via onze bestaande kanalen
• Deelname aan vergadering Bewoners Platform Ypenburg bij toerbeurt


Wat zoeken wij?
We zoeken een enthousiaste secretaris met goede administratieve vaardigheden. Je woont in Ypenburg en bent, voor de invulling van deze functie, gemiddeld 3 uren per week beschikbaar. 

Wij werken op vrijwillige basis, eventuele onkosten worden wel vergoed. Verder biedt de gemeente Den Haag jou als vrijwilliger via www.denhaagdoet.nl een jaarlijks cursusaanbod aan, kun je gebruik maken van een kortingspas en krijg je een tegoed voor de webwinkel.

Wat krijg je er voor terug?

Je maakt deel uit van een enthousiast bestuur en levert een bijdrage aan een leefbaar en actief Morgenweide. Wij werken op vrijwillige basis, eventuele onkosten worden wel vergoed. Verder biedt de gemeente Den Haag jou als vrijwilliger via www.denhaagdoet.nl een jaarlijks cursusaanbod aan, kun je gebruik maken van een kortingspas en krijg je een tegoed voor de webwinkel.

Meer informatie over onze wijkvereniging is te vinden op www.morgenweide.nl.

Heb je interesse in deze functie of wil je meer weten? Stuur dan een mail naar:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn