Menu

Unieke mogelijkheden uitbreiding activiteiten Wijkver. MORGENWEIDE door samenwerking

gemivasvggroep3.jpgOnlangs heeft het bestuur van wijkvereniging Morgenweide een gesprek gehad met het locatiehoofd Eline de Frankrijker van het activiteitencentrum Cygnus (onderdeel van Gemiva-SVG Groep) gelegen aan de Knobbelzwaansingel 171 (telnr: 015-2513600) in de wijk Morgenweide op Ypenburg.

In dit centrum worden o.a. mensen met een niet-aangeboren hersenletsel begeleid weer terug te keren in de maatschappij.

Mede omdat ook in dit centrum moet worden bezuinigd is ons gevraagd of er eventueel een samenwerking zou kunnen ontstaan en of wij o.a. onze leden op de hoogte willen stellen van alle mogelijkheden. Als bestuur staan wij hier zeer positief tegenover omdat er voor de bewoners van Morgenweide en zeker ook voor de leden van onze wijkvereniging leuke mogelijkheden zijn.
Hierbij een aantal suggesties waar eventueel uw interesse naar uit zou kunnen gaan.

Klaverjassen:
Op dinsdagmiddag van 13.30-15.30 uur en woensdagochtend en vrijdagochtend van 10.00-12.00 uur zoekt het centrum vrijwilligers die willen klaverjassen met deze cliënten. Het kaarten is al in volle gang maar wat meer deelnemers/vrijwilligers zou zeker wenselijk zijn.

Zwemmen:
Op donderdagmiddag tussen 13.00-15.00 uur gaat men met een groep cliënten zwemmen bij het Hofbad. Er worden vrijwilligers gevraagd die deze mensen willen begeleiden in het water en mogelijk een helpende hand bieden bij het omkleden.

Bingo:
Elke laatste donderdag van de maand is er bingo van 19.00-21.30 uur. Deze inloop is er voor iedereen en het kan voorkomen dat een cliënt hulp nodig heeft bij de bingo, dan helpen we elkaar. Een bingokaart is 0,50 , frisdrank 0,50 en koffie/thee is gratis. Op 22 mei is weer de eerstvolgende bingo.
Ook worden er mensen gevraagd om te helpen bij de bingo.

Fitness:
Elke doordeweekse dag is de fitnessruimte open voor de bewoners uit de wijk van 8.30-10.00 uur en van 12.00-13.30 uur.
De kosten zijn 10 euro per maand of een wederdienst op het centrum.
Vooraf is er altijd een intakegesprek.
Binnenkort komt er ook buitenfitness, welke mede te gebruiken is voor de buurtbewoners.

Computercursus:
Binnenkort wordt er in het centrum een computercursus gestart voor beginners.
Voor sommige ouderen onder ons is dit zeker erg leuk om te doen.
Het centrum zoekt ook nog een vrijwilliger/ster die op donderdagmiddag de koffie/thee en de lunch wil verzorgen. (koffie/thee zetten, lunch klaarzetten, kopjes in vaatwasser enz.)
Ook zijn er nog verschillende overige taken waar vrijwilligers voor worden gezocht.
Men kan altijd even informeren bij of even opbellen naar bovenstaand centrum.

Bestuur Wijkvereniging Morgenweide.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn