Menu

Jubileumfeest Morgenweide geslaagd ondanks slechte weer!


Spetterend was in dit geval letterlijk en figuurlijk: daar waar het opbouwen van het terrein nog door een zonnetje werd begeleid, waren regenbuien niet van de lucht toen het feest om 13.00 van start ging. Desalniettemin mochten we menig wijkbewoner verwelkomen, al dan niet vergezeld van hun kinderen, en konden zij zich vermaken met het grote aanbod van speelplezier!


Een ritje in de draaimolen of zweefmolen, sjoelen op de 5 meterlange sjoelbak, capriolen maken op de bungeetrampoline, springen op het luchtkussen of klimmen en glijden op de Octopus. Wie het wat rustiger aan wilde doen, kon een kansje wagen bij de kop van jut, vier op een rij en het stokkenvangspel. Om de inwendige mens te stillen konden de kinderen een gratis ijsje, popcorn of een suikerspin krijgen.

In de feestelijk aangeklede feesttent konden kinderen zich laten schminken, een ballonfiguur van clowntje Manny krijgen en zich verder nog vergapen aan de avonturen van de poppenkast. De dames van de Gym 40+ gaven een demonstratie van hun kunnen en als dat nog niet genoeg beweging had opgeleverd, kon jong en oud zich vermaken met de minidisco!

Om 16.30 uur vond de receptie plaats waarbij we leden, oud bestuursleden, wijkbewoners en relaties van onze vereniging hebben mogen begroeten. Ook mochten we wethouder Peter Smit, tevens stadsdeelwethouder van Leidschenveen-Ypenburg, verwelkomen op de receptie. In zijn speech sprak hij zijn bewondering uit voor het grote aantal activiteiten wat de Wijkvereniging voor haar bewoners organiseert, de grote betrokkenheid en steun van vrijwilligers en niet in de laatste plaats het belang van de aanwezigheid van een wijkvereniging.

Al met al kunnen we met een voldaan gevoel terug kijken op deze bijzondere dag en willen we iedereen bedanken die het feest tot een succes heeft gemaakt!


Klik hier voor het fotoverslag van deze dag

Wilt u meer weten over onze wijkvereniging, kijkt u dan eens op www.morgenweide.nl !

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn